Hakkımızda lezzet ustalarının tercihi...

KUVER GIDA

Kuver End. Gıda.San. Ltd. Şti.,  Aralık 2012’de sektördeki deneyim ve bilgi birikimini Unifo Gıda San. A.Ş. ile birleştirerek yaklaşık 1 yıl süren  araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda yaratılan Unifood Profesyonel markalı ürünlerin HORECA ve EDT sektörlerine  satış ve pazarlama  faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuştur.

Kuver Gıda, sektörün eksiklerini gidermek ve rekabet yaratmak için yarattığı Unifood Profesyonel markası ile kısa sürede 70 farklı ürün gamına ulaşmış ve işinize değer katacak yeni ürünler üzerinde çalışmaktadır. Sektörünün ilklerini gerçekleştiren Kuver Gıda, likit ve toz teknolijisi ile minimum rakamlarda size özel ürünler üretebilmektedir.

Kuver Gıda, tüm gıda mamullerini, UNİFO GIDA’da Avrupa Birliği (EU) ve Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu (FDA) düzenlemelerine uygun olan güncel Türk Sağlık ve Sıhhiye Standartlarına göre üretmektedir. Ürünlerin tamamı kendi bünyesinde bulunan ileri teknoloji donanımlı Kalite Güvence ve Kalite Kontrol Birimleri tarafından fiziksel, mikrobiyolojik, kimyasal ve organik analizler ile kontrol edilmektedir.

Kuver Gıda , mevcut ürünlerini geliştirerek, farklı tüketici ihtiyaçlarına uygun ürün çeşitleri sunmak, bilgi ve yetenekleri ile sektörden gelen talepleri de cevaplamak için tam donanımlı  bir AR-GE laboratuarına sahiptir.

 Kuver Gıda, “Yemek Aşkına!” sloganıyla çıktığı bu yolda sizlerle birlikte işinize değer katmayı  hedeflemektedir.

UNIFO GIDA

UNIFO Gıda Sanayi A.Ş., 1997 yılında Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde (GOSB) ortam koşullarında, iki yıl dayanma süresine sahip, ambalajlı (poşet/aluminyum tepsiler) hijyenik, hiçbir katkı maddesi içermeyen, ev yemeği kalitesinde Tüketime Hazır Yemek (Meals Ready To Eat-MRE’s) üretmek amacıyla kurulmuştur.

Tamamen yerli sermayeli olan UNIFO, Uyar Şirketler Topluluğu‘nun bir üyesidir. Sahip olduğu muhafaza ve ambalajlama teknolojilerini kullanarak ürettiği ürünlerden, müşteri gereksinimleri doğrultusunda (fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik, besleyici özellikler ve enerji) askeri ve sivil sektöre yönelik, ortam koşullarında en az 2 yıl dayanıklı “Rasyon Paketleri” (kahvaltı, öğle, akşam günlük menü paketleri) üretimi de yapmaktadır.

Gıda endüstrisinin lider şirketlerinden UNIFO’nun vizyonu müşteri odaklı sistem yönetimini benimsemek, üretim teknolojisini daima geliştirmek ve ürünleri için iyi bilinen bir marka haline gelmektir. UNIFO, ISO 9001.2008, ISO 14001:2004, ISO 22000:2005 VE OHSAS 18001:2007 Kalite Standartlarına uygun üretim yapmaktadır. UNIFO, tüketici beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vererek, tüketici sağlığı ve güvenliğini korumayı öncelikli hedefi olarak kabul etmektedir.

UNIFO, tüm gıda mamullerini, Avrupa Birliği (EU) ve Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu (FDA) düzenlemelerine uygun olan güncel Türk Sağlık ve Sıhhiye Standartlarına ait koşullara uygun olarak üretmektedir. Yüksek standartta ürünler sağlamak için, fiziksel, mikrobiyolojik, kimyasal ve organik analizler, Unifo’nun ileri teknoloji donanımlı Kalite Güvence ve Kalite Kontrol Birimleri tarafından yapılmaktadır.

UNIFO, mevcut ürünlerini geliştirerek, farklı tüketici ihtiyaçlarına uygun yiyecek çeşitleri sunmak, bilgi ve yetenekleri ile sektörden gelen talepleri de cevaplamak için tam donanımlı AR-GE Laboratuvarı’na sahiptir.